wtorek, 30 września 2014

| Idealny dodatek: Mgiełki do ciała |


Hej wszystkim.

Nie możemy już dłużej z tym walczyć - jesień na dobre zawitała za naszymi oknami. Robi się tylko coraz chłodniej, więc z bólem serca chowamy lekkie ciuchy na dno szafy, a wyciągamy swetry i cieplutkie skarpetki.Zmieniamy też co nieco na naszych półkach z kosmetykami, bezkarnie malując paznokcie i usta na ciemniejsze kolory. 

Jest jednak jeden taki dodatek, który sprawdza się niezależnie od pogody…  mgiełka do ciała. Zdziwione? Dajcie jej szansę, a tak jak my nie będziecie potrafiły z niej zrezygnować. Niezależnie od sezonu ;)


1.Powiedzmy to sobie szczerze, wszystkie kochamy perfumy, ale mgiełki to świetna alternatywa. Mimo delikatniejszego zapachu, mega długo utrzymują się na ubraniach i włosach. Dajemy im 5 gwiazdek za jakość, szczególnie tym z Bath & Body Works (uwielbiamy).

2. Lubimy je za cenę. Jasne, od czasu do czasu fajnie zainwestować w lepsze perfumy, ale na mgiełki możemy pozwolić sobie dużo częściej. Nie dość, że dostępne są w większości drogerii, to dodatkowo często w niezłych ofertach, jak 3 za 2 (np. w Bath&Body Works). 


w Polsce cena mgiełek waha się od ok. 20zł do 70zł3. Ok, przyznajemy, że mamy lekką obsesję na punkcie obłędnych zapachów mgiełek. Potrafimy godzinami "wwąchiwać" się w testery w Victoria's Secret czy Bath & Body Works. Na swoją obronę mamy jedynie, że mało kto może się im oprzeć, szczególnie, kiedy na półkach pojawiają się sezonowe edycje limitowane. W zeszłym roku ujęło nas zimowe  Marshmallow Kiss i jesienne Vermont Honey Apple. 

4. Mgiełki to też idealny dodatek do torebki. Praktycznie wszystkie, oprócz tradycyjnych, większych wersji, dostępne są w mniejszych, plastikowych buteleczkach. 


Więc bez obaw wrzucajcie je do kopertówki - nie zbiją się w ciągu dnia ;)Na koniec chcemy podkreślić, że wybór mgiełek jest naprawdę olbrzymi. Na zdjęciach widzicie co prawda tylko te z Bath & Body Works, ale nowe zapachy znaleźć możecie  dosłownie wszędzie (a jeśli podczas poszukiwań traficie na coś fajnego, koniecznie dajcie nam znać, bo jak pewnie zdążyłyście zauważyć, uwielbiamy je;)


P.S. Nie wszystkie z mgiełek to nasze osobiste skarby, część pożyczyłyśmy od naszych sióstr (zgadza się, też je uwielbiają)Zapachy od lewej do prawej: Twilight Woods, Mad About You, Beautiful Day, Merry Marshmallow Kiss, Vermont Honey Apple, Cashmere Glow, Pink Chiffon


P&B xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz