sobota, 18 października 2014

| P&B na sobotę - jak dobrać cień do koloru oczu |

Hej wszystkim :)


Przepraszamy za brak posta w czwartek, ale ten tydzień był napraaaawdę szalony i zakręcony. Sobotniego tipa nie chciałyśmy jednak odpuszczać, dlatego dzisiaj zapraszamy Was już  na czwartego posta z tej serii. W roli głównej... cień do powiek i jak dobrać go do Waszych oczu tak, żeby jeszcze bardziej wydobyć z nich kolor i je podkreślić.

OCZY NIEBIESKIE

Najlepszymi cieniami dla posiadaczek oczu niebieskich będą te w kolorach ziemi (brązy i beże). Możecie też wypróbować różowych i pomarańczowych odcieni (wiemy, że brzmi to dosyć odważnie, ale takie mocne kolory doskonale wydobędą "niebieskość")

OCZY BRĄZOWE

Szczęściarze! Do brązowych oczu pasują praktycznie wszystkie kolory, dlatego dowolnie możecie szaleć i eksperymentować ;) Jeśli jednak chcecie je naprawdę podkreślić polecamy zielone i różowe cienie

OCZY ZIELONE

Jeśli chcecie sprawić, żeby Wasze oczy wyglądały na jeszcze bardziej zielone użyjcie fioletowych cieni, co da Wam bardziej dramatyczny makijaż. Na co dzień najlepiej sięgnąć po brązy, beże i ciepłe odcienie złotego.

OCZY SZARE

patrz oczy niebieskie

OCZY PIWNE

patrz oczy zielone 

ZDJĘCIE STĄD

Mamy nadzieję, że dzisiejszy post Wam się podobał. Dajcie znać, czy macie swoje ulubione kolory, którymi lubicie podkreślać oczy.

P&B xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz