środa, 22 października 2014

| Ulubione kanały na YouTube 1 |

Hej wszystkim.
Dzisiaj zdecydowałyśmy się na powiew świeżości na naszym blogu. Na chwilę zostawiamy więc pędzelki i paletki do makijażu (bez obaw, jeszcze do nich wrócimy), żeby w skrócie opowiedzieć Wam  o... naszych ULUBIONYCH KANAŁACH YT. A przynajmniej o części z nich (nie chcemy, żeby post był aż TAK długi ;)
Zaczynajmy więc nasza listę.

Funforlouis,
zdjęcie stąd
Funforlouis ➡️ kanał
Codzienny vlogger, Louis podróżuje po całym świecie nie rozstając się ze swoją kamerą. Znaki rozpoznawcze: fantastyczne dredy. Robi więcej w jedno popołudnie niż my przez całe życie :P

Zoella,
zdjęcie stąd
Zoella ➡️ kanał
Blogerka modowa i beauty, najsłodsza osoba na świecie. Jest jedną z najbardziej znanych brytyjskich youtuberek, więc pewnie o niej słyszeliście. Nie mogłyśmy jej pominąć w naszym zestawieniu.

Sprnkleofglitter,
zdjęcie stąd

Sprinkleofglitter ➡️ kanał
Cudowna Louise. Jest najlepszą przyjaciółką Zoe i mamą uroczej Darcy. Zawsze pozytywna i szczera do bólu. Nagrywa filmiki o swoim życiu, modzie i wszystkim, co związane z działem beauty. Należycie już do jej drużyny Sprinklerinos? ;)

Viviannadoesmakeup,
zdjęcie stąd
Viviannadoesmakeup ➡️ kanał
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, który puder najlepiej wybrać albo jak łatwo wykonać codzienny makijaż, kanał Vivianny jest zdecydowanie miejscem, na które powinniście zwrócić uwagę, bo znajdziecie tam to i dużo dużo więcej.

Thatcherjoe + Caspar Lee,
zdjęcie stąd
Thatcherjoe (➡️ kanał) Caspar Lee (➡️ kanał)
Joe jest bratem Zoe. Obecnie wynajmuje mieszkanie razem z innym Yutuberem - Casparem Lee. Ich filmiki to porządna dawka dobrego humoru,wygłupów, śmiesznych wyzwań, ale też poważniejszych tematów. Jeśli ci dwaj Was nie rozśmieszą, my się poddajemy ;)

Jacksgap,
zdjęcie stąd
Jacksgap ➡️ kanał
Bliźniacy, którzy kochają opowiadać historie oraz tworzyć o ludziach i ich pasjach. Podróżują z kamerą pokazując nam najbardziej niezwykłe fragmenty z ich życia. Ostatnio brali też udział w wielu projektach społecznych. Ich filmiki sprawiają, że nie możemy powstrzymać się od uśmiechu.

Nasza lista mogłaby ciągnąć się w nieskończoność, bo ilość kanałów, które oglądamy jest naprawdę duża ;) Dzisiaj chciałyśmy wspomnieć tylko o kilku z naszych ulubionych, które są też jednymi z bardziej popularnych na YT. Dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć kolejnego posta o pozostałych youtuberach.


P&B, xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz